2 Eylül 2011 Cuma

Çikolata İstilam


Evde yanlız kaldım ve tabi ki fırsattan yararlanarak bayramdan kalan çikolataları götürüyorum. :) Üzerimdeki gereksiz mutluluk bu yüzden bence. Yoksa mutlu olmak için sebebim yok şu sıra. :)

Bence bayramlardaki mutluluğumuzun ya da mutlu görünmemizin başlıca nedeni o günlerde normalden fazla yediğimiz çikolatalar.Yoksa 5-6 ayda bir nadiren görüştüğümüz akrabaları görmemizden değil bu sevinç, bu mutluluk. Sırf vücuda çikolata girdiğinden oluşan mutluluk verici hormonun salgılanmasıyla alakalı. (Bence)

Bu arada Google'a çikolata yazdım neler çıktı neler. Mesela:Çikolata ile Cilt Bakımı!! Arkadaş başka birşey bulamadınız mı daha yüze sürecek. :) Al ye ne güzel. Yemen daha işe yarar. Mutlu olursun. Hep gülümsersin. O zaman da yüzünde hiç kırışıklık neyim olmaz. :) Değil mi?.. Çok değişik kafalar bunlar çookk.. Valla.

Yanlız kaptaki bildiğin puding, supangle falan heralde. :)

4 yorum:

Adsız dedi ki...

çok yerinde bi konuya barnak basmışın edebalicim. bence de asıl etken çikilataa!

ayrıca yüze sürülen daha neler neler var bi bilsen :D

Edebali dedi ki...

Katıldığına sevindim. :)

Yoo yoo daha fazlasını bilmek istemiyorum yüze sürülen şeylerin. :) Çikolatayı görmem şok olmama yetti. :)

Aylak Kadın dedi ki...

Oha! Çikolata acayip yağlı bir şey onun maskesi mahveder bence cildi. Kapitalist dünya tabi doyumsuzluk olduğundan her an yeni bir şey çıkarmak zorundalar biz de tüketiyoruz işte böyle eşek eşek. :d

Seni mimledim bu arada.

Edebali dedi ki...

O açıdan hiç düşünmemiştim bak. :) Harbiden o kadar yağlı bir şeyi nasıl sürüyorlar yüzlerine anlayamıyorum.

Bu arada mim için teşekkür ederim bakiyim hemen. :)