14 Nisan 2013 Pazar

Heyecanı bitiren adamlar

Sanırım ben ulaşamadığım ciğere mundar diyenlerdenim. Çünkü ünlülerin komik hallerini görmeyi, onların normalden daha salak olduğunu görmeyi istiyorum. Eğer bu kadar çok para kazanıyorlarsa bizi eğlendirmeliler diye düşünüyorum.Ancak tüm bu isteklerimin gerçekleşmemesi için para alan insanlar var. Basın danışmanları.

Ünlüler de en nihayetinde -onları ünlendiren küçük detayları haricinde- 7 milyar insan gibi normal bir insan. Onların da sinirlendikleri , kot götüne dedikleri veya birini öldürmek istedikleri zamanlar oluyor. Hatta çokça oluyordur sanırım. Sürekli sizi izleyen binlerce insanla sorunsuz bir ilişki mümkün değil. Tam bu dediğim zamanlarda basın danışmanları arkalarından gelip omuzlarının üstünden kulaklarına "Şşşt. Sakin ol ve sana dediklerimi yap, yoksa boka batacaksın" diye tavsiye verip bütün şovu bitiriyorlar. Ya belki adam orada içini dökecek. Bütün kinini kusacak. Neden durduruyosun ki adamı.Ne güzel skandal olacak. Ve ben de onun zenginlik seviyesine ulaşamayacağım bir insanın nasıl madara olduğunu haberlerde görüp bilgisayarımın başında zevkten dört köşe olucam. -Bunu gerçekten yapıyorum- Ama napıyorlar, basın danışmanlarından aldıkları direktifleri uygulayıp hiçbirşey olmamış gibi davranıyorlar. Bütün olay sona eriyor.

Sonra vay efendim bu ünlüler neden otel odalarında aşırı doz alkol veya uyuşturucudan ölü bulunuyorlar. Nedeni çok basit. Atıyorlar atıyorlar içlerine. Al sana sonra böyle içip içip efkarımı, derdimi dağıtayım derken bokunu çıkarıp ölüyorlar. Halbuki basın danışmanı diye birşey olmasa ne içlerine atıcaklardı ne de ben eğlencesiz kalıcaktım.

Basın danışmanları sadece siyasetçilerde ve devlet adamlarında olmalı bence. Onların ağızından çıkacak bir yanlış söz nükleer savaş bile çıkarabilir. Onlar da gerekli tamam. Ama diğerlerinde eğreti duruyor. Senin basın danışmanı neyine? Sanki söyleceğin sözlerle dağlar taşlar yerinden oynayacak ta gidip basın danışmanı tutuyosun. Alt tarafı ben ve benim gibiler eğlenicek. O zaman şimdi SHUT THE FUCK UP AND FIRE YOUR PRESS AGENT!!


2 yorum:

Mia Wallace dedi ki...

hay allah edebali delirdi :) ama ünlülerin o halini görmek benim de hoşuma gidiyor yalan yok :)

Edebali dedi ki...

eheh :) evet son cümlede biraz sıyırttığım doğrudur :)